середа, 30 грудня 2015 р.
субота, 19 грудня 2015 р.
З Днем Святого Миколая!
Свято Святого Миколая - дуже важливий день. Він зігрітий благословенням, добром і радістю. Святого Миколая називають Чудотворцем, і, це правда. Адже саме в цей день виконуються всі найзаповітніші мрії.
Я Від усієї душі вітаю вас зі святом. Бажаю міцного здоров'я, успіхів у всіх ваших починаннях, радості і безхмарного щастя. Нехай у ваших домівках панує мир і спокій, нехай вас оточують хороші друзі. Нехай Господь завжди оберігає вас.
Я Від усієї душі вітаю вас зі святом. Бажаю міцного здоров'я, успіхів у всіх ваших починаннях, радості і безхмарного щастя. Нехай у ваших домівках панує мир і спокій, нехай вас оточують хороші друзі. Нехай Господь завжди оберігає вас.
пʼятниця, 11 грудня 2015 р.
четвер, 3 грудня 2015 р.
Акція "Поспішайте творити добро"
Міжнародний день інвалідів є
щорічною подією. Історія його виникнення починалася у 80-х роках минулого
сторіччя, коли Організація Об’єднаних Націй оголосила 1983-1992 роки
десятиліттям інвалідів. У цей період проводилися роботи з метою розробки
заходів, направлених на поліпшення становища інвалідів і забезпечення їм рівних
можливостей для подальшого життя в суспільстві. Створена програма дій була
підписана 3 грудня 1992 року. Цей день Генеральна Асамблея проголосила
Міжнародним днем інвалідів. Мета даного заходу – привернення уваги до
проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час
дорослого життя. Чисельність інвалідів нажаль зростає. Причиною цьому є
природні катаклізми, забруднення навколишнього середовища, дорожньо-транспортні
пригоди, вроджені патології та хронічні захворювання. Відсутність здоров’я
через хворобу, травму, нещасний випадок або з інших причин, вимагає проведення
відновного лікування або реабілітації.
Милосердя, чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу. Тому відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре.
Міжнародний день інвалідів нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян.
У цей День ми приєднуємося до
цієї міжнародної ініціативи. Тому стали активними учасниками щорічної шкільної акції "Поспішайте творити добро" і взяли участь у благодійній ярмарці. Зібрані кошти будуть передані діткам-інвалідам нашої школи. Милосердя, чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу. Тому відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре.
Міжнародний день інвалідів нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян.
Захищаючи гідності інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність - це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.
Зустріч з лікарем-терапевтом ЦРЛ «Скажи СНІДу –ні, поки він не сказав тобі – так!»
Лікар-терапевт ЦРЛ Дриженко Тетяна Іванівна розповіла нам про СНІД - смертельне захворювання, проти якого відсутні ефективні засоби лікування та профілактики.
Спричинюється специфічним вірусом, через що організм втрачає природню здатність протидіяти мікробам і знищувати злоякісні клітини. Хворіють дорослі й діти. Збудник хвороби - специфічний вірус, що отримав назву вірусу імунодефіциту людини. Потрапивши до організму людини, він руйнує імунну систему, яка необхідна для захисту від різних інфекцій. Ураження виникає за умов, коли збудник потрапляє безпосередньо в кров. Пам'ятайте: єдина людина, що може вберегти вас від СНІДу, - це ви самі!
вівторок, 1 грудня 2015 р.
Підписатися на:
Дописи (Atom)